RESTART

Blakstienos įrėmina fotoaparato akutę, pirštas ryžtingai užfiksuoja momentą paspaudimu. Nusileidžia užsklanda, reflektoriuje atsispindi dienos šviesa, modelio pečiai atsipalaiduoja. Įsiplieskęs įkvėpimas šildo krūtinę, kol tu mintyse konstruoji to vienintelio kadro viziją. Tobulo rezultato džiaugsmas. Įkvėpimas.  Kūryba. Tai mus vienija.

Profesionaliausi Lietuvos fotografai ir vizualiojo meno autoriai, apsisiautę savo namų ir studijų jaukumu, susitinka su tavimi pasišnekėti apie asmeninį augimą, kūrybinį procesą bei pasidalinti neįkainojamais patarimais. Tai pirmoji Lietuvoje online fotografijos konferencija – RESTART.

Niekad nebuvo tinkamesnio laiko iš naujo pažvelgti į save ir pasaulį! 10 valandų tobulėjimo ir vienas virtualus kambarys, sujungiantis skirtingų disciplinų fotografus bei kūrėjus, skirtingų spalvų žiūrovus, skirtingose lokacijose – nuo ryto iki vakaro ar bet kada tau patogiu metu. Užeik, prisėsk; world, let’s talk!

Konferencijoje išgirsi kalbėtojų pranešimus, kurių kiekvieno trukmė iki 1 val., o po kiekvienos prezentacijos sulauksi 5 minučių idėjų bombos iš  9 skirtingų pranešėjų!

RESTARTUOJAMĖS Facebook grupėje – nusipirkęs bilietą nieko nelauk ir keliauk būtent ten. Viskas, ko paprašysime, tai įvesti savo el. paštą, kurį naudojai pirkdamas bilietą, ir prijungsime tave ne ilgiau kaip už 12 valandų, bet dažniausiai žymiai greičiau:)

Skip to toolbar