POKALBIAI

POKALBIS SU VESTUVIŲ FOTOGRAFAIS JŪRAS DUO PHOTOGRAPHY, MATU IR PAULINA

Matas ir Paulina — vestuvių fotografų duo. Įsijunk, nes šio pokalbio metu jie papasakos apie pačias įsimintiniausias gyvenimo akimirkas, jaudulį, raustančius skruostus, džiaugsmo ašaras ir šių įstabių istorijų įamžinimą.Jūros Duo darbus pamatysi jų Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU TINKLARAŠTININKE SOTERA ŠVEIKAUSKAITE

BRAZZI Studios klegėjo vaikiškas juokas, pasklido šypsenos, pokalbiai — čia nuaidėjo Mamadienis. Šiame LIVE pokalbyje Tomas kalbasi su tinklaraštininke Sotera Šveikauskaite apie šį projektą ir ne tik!

Daugiau apie Mamadienį jų Facebook profilyje.


POKALBIS SU FOTOGRAFE BEI STILISTE REDA MICKEVIČIŪTE

Pokalbis su fotografe bei stiliste Reda Mickevičiūte — užburiantis ir dvelkiantis stiliumi, mada bei glamūru. Redos darbai neretai papuošia populiariausių lietuviškų žurnalų viršelius. Apie visa tai ir dar daugiau ji kalbėjosi su Tomu šioje LIVE transliacijoje. 

Redos darbus pamatysi jos puslapyje ir Instagram profilyje.

POKALBIS SU FOTOGRAFE ALEKSANDRA KINGO

Darbas su didžiausiais Europos ir pasaulio prekių ženklais šiai kūrėjai  — tikrai ne naujiena! Šiame LIVE pokalbyje Tomas kalbina išskirtinių kadrų kūrėją, spalvų palečių meistrę ir fotografę Aleksandrą Kingo. Išgirsti tiesiog būtina!

Aleksandros darbus pamatysi jos puslapyje bei Facebook ir Instagram profiliuose.


POKALBIS SU FOTOGRAFE JEVGENIJA ŽUKOVA

Jos darbai žavi, pavergia žvilgsnį ir atveria naujus horizontus. Tačiau iš kur fotografė Jevgenija Žukova semiasi įkvėpimo ir kaip gimsta jaukumu bei autentiškumu dvelkiantys darbai? Savo kūrybos kelią ir įkvėpimą Jevgenija atskleidžia šio pokalbio metu. Paklausyk!

Jevgenijos darbus pamatysi jos puslapyje bei Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU VESTUVIŲ FOTOGRAFAIS NERIJUMI IR GINTARE

Intriguojantis pokalbis apie romantiką bei išskirtines gyvenimo akimirkas su vestuvių mados fotografais Nerijumi ir Gintare. Jų darbai alsuoja meile bei elegancija — įsijunk šį pokalbį ir išgirsk kokia šių fotografų tandemo sėkmės formulė, kaip jie pasiskirsto darbais, kokie yra įkvėpimo šaltiniai ir kaip gimsta nerealūs kadrai!

Nerijaus ir Gintarės darbus pamatysi jų puslapyje bei Instagram profilyje.


POKALBIS SU FOTOGRAFU DAINIUMI ŠČIUKA

Neabejotinai charizma trykštanti LIVE transliacija! Vyriškai pasišnekėti apie fotografiją, kūrybos kelią ir įkvėpimą susėdo du savo srities profesionalai — Tomas Brazinskas ir Dainius Ščiuka. Praleisti šį pokalbį būtų tiesiog nuodėmė!

Dainiaus darbus pamatysi jo puslapyje bei Instagram profiliuose.

POKALBIS SU FOTOGRAFE SVETLANA BATURA

Smalsu, kaip gimsta paslaptingumu ir elegancija persmelkti fotografės Svetlanos Baturos darbai? Paklausyk šios LIVE transliacijos, kurios metu Tomas kalbina savo pašnekovę apie kūrybą, gyvenimą ir įkvėpimą.

Svetlanos darbus pamatysi jos Facebook ir Instagram profiliuose.


POKALBIS SU KŪRĖJA, MENININKE, ILIUSTRATORE KRISTINA SUVOROVA

Maži dalykai – patys svarbiausi, sako iliustratorė Kristina Suvorova. Frankfurte gyvenanti menininkė kalbasi su Tomu apie įkvėpimą, abstraktumą, detales, meilę darbui ir kaip susidėlioti prioritetus! Pasidaryk šviežios kavos ir įsijunk pasiklausyti pašnekesių laisvadienio įkvėpimui.

Kristinos darbus pamatysi jos puslapyje ir Instagram profilyje.

POKALBIS SU FOTOGRAFE VIKTORIJA STAPONE

Apie kūrybą ir įkvėpimą — su fotografe Viktorija Stapone. Peržvelgus jos darbus, nesunku pastebėti mistiškumą, nuotraukį gylį bei emociją. Šiame LIVE pokalbyje Tomas ir Viktorija kviečia pasinerti į savo vidinį kūrėją ir nusiųsti įkvėpimą jo aplankyti.

Viktorijos darbus pamatysi jos puslapyje ir Instagram paskyroje.

Skip to toolbar