POKALBIAI

BRAZZI Photo School LIVE pokalbiai – apie tobulėjimą, patirtį, kūrybą ir jos vaisius. Kur nuvedė gyvenimo kelias, kokių pamokų išmokė ir kokias galimybės suteikė.

Mūsų pašnekovai – patys įvairiausi: fotografai, iliustratoriai, vizažistai ir kiti savo sričių profesionalai. Drąsūs, smalsūs ir kūrybiški, visi jie rinkosi tobulėjimo kelią, kuris pilnas iššūkių. Nes šie – patys įdomiausi ir svarbiausi, o ypač tada, kai juose pamatome tikrą naudą.

Naujieji metai atnešė ir naujų idėjų, tad nuo šiold šie pokalbiai apsivilko laidos rūbą! BRAZZI ALIVE transliacijos tave pakvies susitikti kaip visada tuo pačiu metu ir toje pačioje vietoje – kas antrą pirmadienį ,Brazzi Photo School Facebook paskyroje. Pokalbių įrašus gali pamatyti mūsų Youtube kanale

Pasidaryk puodelį arbatos, nes tavęs laukia įdomios peržiūros ir dar įdomesnė kelionė į kūrybos pasaulį!


POKALBIS SU FOTOGRAFU ROBERTU PLEDU

Robertą dažnai sutiksi BRAZZI Studios – čia jis kuria portretus, per fotoaparato skylutę žvelgia į mados pasaulį. Šio pokalbio metu Tomas su pašnekovu kalbės apie jo kūrybos kelią, vidinius išgyvenimus, fotografiją, išmoktas pamokas ir dar daugiau!

Roberto darbus pamatysi jo Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU MENININKE INGA LUKŠAITE

Svajoklė pilnu etatu – taip save apibūdina Inga. Svajojimas jai – kaip vitaminas ir įkvėpimas – kūrybai, santykiams, kelionėms, gyvenimui ir draugystėms. Tai – paskutinis metų pokalbis su itin spalvinga ir dinamiška asmenybe!

Daugiau spalvingo Ingos gyvenimo ir kelionių pamatysi jos Instagram profilyje.


POKALBIS SU FOTOGRAFU ALBERT POCEJ

2016-aisiais jo fotografijos apskriejo kone visą pasaulį, kai jis įamžino intymias moterų akimirkas. Apie jį rašė Lietuvos bei užsienio žiniasklaida, jo darbai buvo garsiai aptarinėjami. Įdomus ir gilus pokalbis su Albert Pocej, kurio praleisti tiesiog negalima!

Albert darbus pamatysi jo Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU FOTOGRAFU MARTYNU STANKAIČIU

Jaunas, sėkmingas, talentingas – toks yra fotografas Martynas Stankaitis. Prieš maždaug trejus metus atradęs fotografiją jau spėjo pamatyti, apkeliauti ir sukurti daugybę dalykų. Apie jo kūrybos kelią, iššūkius, vidines transformacijas ir dar daugiau – LIVE transliacijos įraše!

Martyno darbus pamatysi jo puslapyje bei Facebook ir Instagram profiliuose.


POKALBIS SU FOTOGRAFE NERINGA REKAŠIŪTE

Atsisakiusi politikos mokslų ir išvykusi į Londoną, Neringa Rekašiūtė keliavo kūrybos ir fotografijos keliu, o grįžusį į Lietuvą mus prikaustė savo projektais. Alsuojanti moteriškumu ir dvasine ramybe – tokia yra Neringa. Leiskimės į jos vidinį pasaulį kartu!

Neringos darbus pamatysi jos puslapyje bei Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU FOTOGRAFU IR SOCIALINIŲ TINKLŲ ŽVAIGŽDE NAGLIU BIERANCU

Nuo baleto mokyklos iki fotografijos, o vėliau – ir milžiniško socialinių tinklų populiarumo. Būtent taip atrodo Naglio Bieranco kūrybos kelias. Šiame pokalbyje Tomas gilinasi į pašnekovo vidinį pasaulį, mąstymą, santykį su fotoaparatu ir kaip jo gyvenimas atrodo dabar. Būtinai paklausyk!

Naglio darbus pamatysi jo Facebook paskyroje, o kasdienybę išvysi Instagram profilyje.


POKALBIS SU VIZAŽISTE ROLANA LIM

Spalvingasis vizažo pasaulis, gyvenimas ir kūryba už Lietuvos ribų bei tobulėjimo kelionė kartu su vienu žymiausiu pasaulyje prekiniu ženklu. Tai – tik dalis vizažistės Rolanos Lim kasdienybės. Įsijunk ir pasinerk į šią intriguojančią ir žavingą diskusiją apie kūrybą, įkvėpimą ir saviraišką!

Rolanos darbus pamatysi jos Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU FOTOMENININKE MONIKA POŽERSKYTE

Kaip atrodo Monikos Požerskytės kūrybinis kelias? Šiame LIVE pokalbyje Tomas kalbasi su daugiau nei 15 metų patirties įvairiose fotografijos srityse turinčia fotomenininke apie jos kūrybos pasaulį, mąstymą, motyvaciją ir įkvėpimą. 

Monikos darbus pamatysi jos Facebook ir Instagram profiliuose.


POKALBIS SU FOTOGRAFU ROBERT MISHKA

Kokios yra mados ir portretų fotografijos ypatybės? Kada ir kaip fotografas atrado kelią į šią industriją? Šios ir dar daugiau kūrybiškų temų nagrinėjamos LIVE pokalbio su Robertu Mishka metu. Leiskimės į šią fotografinę kelionę drauge!

Roberto darbus pamatysi jo Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU FOTOGRAFE EGLE JUOZAITYTE

Dinamiškas ir įkvepiantis pokalbis, kuris prikaustys prie ekrano! Įtempk ausis, nes šioje LIVE transliacijoje Tomas kalbasi su fotografe Egle Juozaityte apie meistriškus portretus, akimirkai užvaldančius kiekvieno žvilgsnį. 

Eglės darbus pamatysi jos Facebook ir Instagram profiliuose.


POKALBIS SU FOTOGRAFU TOMU ADOMAVIČIUMI

Nuo vestuvinių bei žurnalų viršelių fotosesijų sukūrimo iki solo klajūniško pasaulio tyrinėjimo ir fiksavimo kadre — tokią įvairovę temų nagrinėjo Tomas ir jo LIVE pokalbio pašnekovas Tomas Adomavičius. Paklausyti tiesiog būtina!

Tomo darbus pamatysi jo puslapyje bei Facebook ir Instagram profiliuose.

POKALBIS SU FOTOGRAFE SIMONA BENETYTE

Pokalbio metu su fotografe Simona Benetyte tyrinėjome produkto fotografijos ypatybes, o taip pat sužinojome, kaip nuotraukose papasakoti daikto istorijas be tūkstančio žodžių. LIVE transliacijos įrašą su charizmatiškąja Simona tiesiog būtina pamatyti. Gero žiūrėjimo!

Simonos darbus pamatysi jos Facebook ir Instagram profiliuose.


POKALBIS SU SPORTO IR NUOTYKIŲ FOTOGRAFU VYTAUTU DRANGINIU, VeeHouse

Kokia yra sporto ir nuotykių fotografo Vytauto Dranginio sėkmės istorija? Su kokiais iššūkiais tenka susidurti ir kaip sudėtingomis sąlygomis pagauti tą vienintelį WOW kadrą? Atsakymus į visus klausimus sužinosi šio LIVE metu!

Vytauto darbus pamatysi jo puslapyje bei Facebook profilyje.

POKALBIS SU MADOS BEI PORTRETO FOTOGRAFE GRETA GEDIMINAITE

Mados bei portreto fotografė Greta Gedminaitė — akimirkos įamžinimo meistrė. Šiame LIVE pokalbyje Tomas ir jo pašnekovė aptars pojūtį spalvoms, detalėms ir estetikai. Junkite prisiminimus — bus gaivu ir vasariška!

Gretos darbus pamatysi jos Facebook ir Instagram profiliuose.


Skip to toolbar